تصویربرداری هوایی با پهپاد

عکس برداری هوایی با پهپاد در مدت زمان کمی توانست علاقه‌مندان زیادی را مجذوب خود کند و تبدیل به حرفه‌ای جدید و جذاب در عکاسی شود. از مدت زمانی که اولین پهپادهای مجهز به دوربین ظاهر شدند تا به امروز که با قیمت بسیار مناسبی یکی از بهترین مدل‌های آنها را می‌توان خرید، زمان زیادی نمی‌گذرد.
تصویر برداری هوایی امروزه محدود به متخصصان و قشر محدودی از جامعه نمی‌شود و هرکسی که علاقه‌مند به پرواز و عکاسی باشد را می‌تواند مجذوب خود کند.

به تصویر کشیدن بخش‌های کمتر دیده شده‌ دنیا، به نمایش درآوردن قسمت‌هایی از زندگی روزمره از کنار آنها به آسانی گذر می‌کنیم و به رخ کشیدن زاویه‌ نگاه دیگری به جهان هستی هنرمندان و عکاسان را مجذوب این رشته کرده است.
ثبت تصاویر از دل آسمان تجربه‌ای شیرینی است که مطمئنا هرکسی که یکبار آنرا چشیده باشد به آسانی نمی‌تواند آنرا کنار بگذارد. به لطف پیشرفت فناوری و بهبود روش‌های تولید، امروزه هرکسی با اختصاص بودجه‌ای نه چندان زیاد، می‌تواند ذوق و هنر و خلاقیت خود را در این زمینه به دیگران نشان دهد.
به لطف امکانات موجود در پهپادها به خصوص کوادکوپترها پرواز با کوادکوپترها از هر زمان دیگری آسان تر شده و با کمی تمرین می‌توان تبدیل به یک عکاس خوب هوایی شد.

درصورتی که علاقه‌مند به عکس‌برداری هوایی و عکس‌های هوایی گرفته شده توسط پهپادها هستید وبسایت اسکای پیکسل یک مجموعه بی‌نظیر از تصاویر هوایی گرفته شده است و هرسال مسابقات مختلفی نیز برگزار می‌کند.
در پایان امیدواریم از مجموعه 20 عددی “بهترین تصاویر هوایی گرفته شده با پهپاد” لذت کافی را برده باشید و این مجموعه زمینه ساز شروع حرکت رشد و شکوفایی خلاقیت دوست داران این رشته شود.

پرواز خوبی داشته باشید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.