چرا محصولات رادیوکنترلی را فقط و فقط باید از چرخ‌دنده خرید؟

advantage-quality-چرا2-چرخ-دنده

دوبرابر مبلغ خریدتان را به شما هدیه می‌دهیم!

چه گریدبندی محصولات رادیوکنترلی(کوادکوپتر، ماشین‌های کنترلی و …) را باور کرده باشید و چه باور نکرده باشید، اگر نگران اصلی بودن و کیفیت کالایی که به دست شما می‌رسد هستید، ما به شما تضمین می‌دهیم که در صورتی که محصولی دقیقا یکسان با محصول خریداری شده خود را با کیفیتی بالاتر در هر فروشگاهی (تمام فروشگاه‌های اینترنتی و غیر اینترنتی ایران) پیدا کنید دو برابر مبلغ خریدتان را به عنوان کادو به شما هدیه خواهیم داد و خریدتان نیز به عنوان یادگاری از مجموعه چرخ‌دنده نزد شما باقی خواهد ماند!

خیالتان راحت است که از هر نظر یک کالای سالم تحویل می‌گیرید، چون تمام قسمت‌ها قبل از ارسال تست می‌شوند

تمامی کالاهای ارسالی فروشگاه اینترنتی چرخ‌دنده دقیقا قبل از ارسال تست عملکرد و بررسی می‌شوند، این تست و بررسی شامل:

  • بررسی سلامت فیزیکی کالا شامل چک کردن عدم وجود شکستگی در تمام بخش‌های محصول خریداری شده، آثار ضرب‌دیدگی و …
  • بررسی سلامت عملکردی کالا شامل چک کردن سلامت باتری(در خریدهایی که کالا همراه با باتری است) با دستگاه مخصوص، عملکرد صحیح دستگاه و …
  • بررسی سلامت کارتن دستگاه و مقاومت بسته‌بندی پستی کالا تا ریسک آسیب دیدگی در حین ارسال به حداقل ممکن برسد

بنابراین اگر جزو افرادی هستید که خریدهای اینترنتی را بخاطر مزایای فراوانی که نسبت به خریدهای حضوری دارند ترجیح می‌دهید اما نگران سلامت کالایی که به دستتان می‌رسد هستید یا اگر جزو افرادی هستید که همیشه دردسرهای خرید حضوری را به خاطر نگرانی بابت شکسته و معیوب رسیدن خریدهای اینترنتی به جان می‌خرید، ما به شما تضمین می‌دهیم که مراقب آرامش خاطرتان هستیم.

همچنین تمامی مرسوله‌های ارسالی چرخ‌دنده شامل بیمه هستند، بنابراین چنانچه مشکلی در حین ارسال به وجود بیاید، فروشگاه اینترنتی چرخ‌دنده محافظ سرمایه شماست و تمام مسئولیت را به عهده خواهد گرفت.

advantage-تست-2قبل-از-ارسال-چرا-چرخ-دنده
advantage-مرجع2-تخصصی-چرا-چرخ-دنده

محصولی که تحویل می‌گیرید دقیقا همان چیزی است که انتخاب کرده‌اید، بدون کوچکترین کم و کسری

ما تمام سعی و دقت خود را انجام می‌دهیم تا توضیحاتی که در صفحه محصولات قرار می‌گیرند کاملا مطابق با واقعیت باشند، به جرات اطلاعات محصولات درج شده در هیچ فروشگاهی در سطح ایران به صحت و دقت اطلاعاتی که چرخ‌دنده در وبسایت خود منتشر می‌کند نیست، بنابراین حتی اگر نیازی به خرید محصولات ندارید و تنها علاقه‌مند هستید و به دنبال یک منبع موثق و واقعی برای اطلاعات محصولات هستید، فروشگاه اینترنتی چرخ‌دنده دقیق‌ترین اطلاعات محصول مورد نظرتان را در اختیارتان قرار خواهد داد.

ما به دنبال بزرگنمایی محصولات برای فروش بیشتر نیستیم، رسالت چرخ‌دنده شفاف سازی بازار پر از فریب محصولات رادیوکنترلی است، گاها مشاهده می‌شود افرادی برای منافع مالی خود اطلاعاتی دروغین از محصولات در اختیار مصرف‌کنندگان فریب خورده قرار می‌دهند و به این ترتیب در پی منافع مالی بیش‌تر هستند.

ما به این موضوع افتخار می‌کنیم که در تمام طول مدت خدمت‌رسانیمان حتی یک مورد شکایت مبنی بر تفاوت بین محصول ارائه شده در سایت و محصول تحویل داده شده به خریداران عزیز نداشته‌ایم.

به شما این اطمینان خاطر را می‌دهیم که محصولی که دست شما می‌رسد دقیقا همان محصول خواسته شده، بدون اشتباه در ارسال رنگ مورد نظرتان، بدون کم و کاستی‌ در لوازم همراه دستگاه و دقیقا مطابق با مشخصات ارائه شده در سایت است.

شما تنها فردی نیستید که از ما خرید می‌کنید، چرخ‌دنده دارای سابقه‌ای چندین و چندساله است

چگونه می‌توان به یک فروشگاه اینترنتی اعتماد کرد؟ مرکز توسعه تجارت الکترونیک سازمان صنعت،معدن و تجارت که عموم جامعه آن را با اینماد میشناسند، سازمانی است که مسئولیت نظارت و تایید کسب و کارهای اینترنتی را به عهده دارد، اما این سازمان چگونه یک کسب و کار را تایید می‌کند؟ اگر سری به این سازمان برنید متوجه خواهید شد که، تنها کسب و کارهایی قادر به دریافت اینماد هستند که محل فعالیت ان‌ها مشخص باشد، فعالیت آن‌ها قانونی باشد و هویت فرد یا سازمانی که درخواست دریافت اینماد را داده است کاملا مشخص شود و مدارک لازم از آن‌ها دریافت شود تا درصورت مشاهده هرگونه تخلف بتوان آن را پیگیری و بررسی کرد.
بنابراین خریداران باید تنها از فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنند که نشان اینماد دارند و کسب و کار آنها در این نهاد ثبت شده است. در این صورت در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توان از کسب و کار اینترنتی مربوطه شکایت کرد و در صورت ثابت شدن تخلف فروشگاه مربوطه تمام حساب‌های بانکی صاحب امتیاز اینماد به حالت معلق درخواهد آمد.
خبر خوب اینکه اینکار، به راحتی هرچه تمام و بدون نیار به مراجعه حضوری و تماما به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام می‌شود و این یک مزیت دیگر خرید اینترنتی نسبت به خریدهای حضوری است، چرا که اگر در یک خرید حضوری با فروشنده به مشکل و اختلاف بربخورید، برای شکایت از او باید کفش آهنی به پا کنید و زمان زیادی از خود را هدر دهید تا به حق خود برسید…

برای آرامش خاطر هرچه بیشتر شما، گوشه‌ای کوچک از رسیدهای پستی که در آن‌ها، سفارشات مشتریان عزیز ارسال شده است را در صفحه اعتماد به چرخ‌دنده گرد آوری کرده‌ایم.

سابقه و مدت فعالیت چندساله فروشگاه اینترنتی چرخ‌دنده نیز گواه دیگریست بر اعتبار چرخ‌دنده تا با خیالی آسوده خریدتان را انجام دهید. شما اولین نفری نیستید که از ما خرید می‌کنید، در زیر چند نمونه از نظرات خریداران قبلی فروشگاه اینترنتی چرخ‌دنده را نیز قرار داده‌ایم، افرادی که اکنون مشتریان وفادار ما هستند.

advantage-اعتبار-2چرا-چرخبهترین-دنده
advantage-support-پشتیبانی2-چرا-چرخ-دنده

تمام ابهام‌هایتان را قبل از خرید برطرف می‌کنیم

30 دقیقه مشاوره تلفنی رایگان حق شماست تا به تمام ابهام‌های شما در مورد محصولات و سایر موارد پاسخ دهیم و کمک‌تان کنیم تا بهترین و مناسب‌ترین خرید ممکن را انجام دهید، برای رقم زدن تجربه خرید هرچه بهتر شما، تمام تجربیات خود را به رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم.

همجنین با مراجعه به بخش تجرییات کاربران در صفحه هر محصول، می‌توانید از تجربه استفاده سایر افراد در استفاده از آن محصول برای انتخابی بهتر بهره‌مند شوید. بعد از خریدتان نیز با به اشتراک گذاشتن تجربه خود می‌توانید به سایر کاربران برای انتخابی بهتر کمک کنید.

علاوه بر این در صفحه پاسخ به سوالات متداول یک مجموعه کامل از سوالات و ابهاماتی متداول خریداران قبل از خرید گردآوری شده که با مراحعه به آن می‌توانید پاسخ سوالات خود را پیدا کنید.

با امکان “عجله دارم” حتی از خرید حضوری هم سریعتر به محصول موردنظرتان می‌رسید!

قبل از هرچیز بد نیست بدانید برای رفاه حال شما، تمام خریدهای که در فروشگاه اینترنتی چرخ‌دنده ثبت می‌شوند به صورت کاملا رایگان برای مشتریان عزیز ارسال می‌شوند (به جز لوازم و قطعات یدکی).

بنابراین اگر جزو افرادی هستید که هزینه ارسال را هزینه اضافی می‌دانید و با خرید حضوری سعی در کاهش هزینه‌ها دارید؛ اینبار برعکس همیشه، اگر به صورت حضوری خرید کنید، علاوه بر اینکه وقت خود را در ترافیک هدر داده‌اید، هزینه‌های رفت و آمد را نیز به مخارج خود اضافه کرده‌اید!

اما اگر جزو افرادی هستید که در شرایطی قرار دارید که زمان رسید خریدتان به دستتان برایتان بسیار مهم است، به عنوان مثال فرض کنید که در یک جشن تولد دعوت شده‌اید و فرصت زیادی در اختیار ندارید و هنوز هم کادویی خریداری نکرده‌اید، دو گزینه پیش روی شماست:

  1. یک روز کاری یا روزی که می‌توانستید تفریح و استراحت کنید را باید برای خرید صرف کنید و با تمام دشواری‌ها و خستگی‌های خرید حضوری به بازار سر بزنید، در مدت زمان کوتاه حضور در فروشگاه حضوری تصمیم به خرید بگیرید و بیشتر زمان شما بجای تصمیم‌گیری و انتخاب مناسب‌ترین گزینه، صرف رفت و آمد شود
  2. از فروشگاه اینترنتی خرید کنید که امکان ارسال سریع را در اختیار شما می‌گذارد و بجای صرف زمان و انرژی برای رفت و آمد، کالاهای مختلف را مقایسه کنید، ویدیوهای آن‌ها را ببینید و بهترین و مناسب‌ترین تصمیم ممکن را بگیرید

برای رفاه حال شما و تجربه خریدی هرچه بهتر، با امکان “عجله دارم” فروشگاه اینترنتی چرخ‌دنده، در صورتی که در تهران زندگی می‌کنید در کمتر از 12 ساعت و در صورتی که در شهرستان ساکن هستید در کمتر از 24 ساعت، خرید شما به دستتان خواهد رسید!

advantage-ajale-daram-4عجله-دارم-چرا-چرخ-دنده
advantage-repair-چرا-2چرخ-دنده

نگران خراب شدن و اتفاقات بد نباشید، واحد خدمات پس از فروش چرخ‌دنده همراه شماست

از جمله مزایای محصولات رادیوکنترلی نسبت به اسباب‌بازی‌های متداول قابلیت تعمیر آنهاست، بنابراین درصورت بروز مشکلات سرمایه شما از دست نخواهد رفت اما بد نیست بدانید که

تمام برندهای محصولات رادیوکنترلی قابل تعمیر نیستند! چرا؟

تمام محصولات رادیوکنترلی از یکسری قطعات تشکیل شدند که در صورت خرابی می‌توان با تعویض یا تعمیر قطعه خراب مشکل را برطرف کرد، تنها محصولاتی قابلیت تعمیر دارند که در بازار ایران شناخته شده هستند و بنابراین قطعات آن‌ها نیز یافت می‌شود؛ به همین علت، محصولات رادیوکنترلی برندهای متفرقه به علت در دسترس نبودن قطعات آ‌ن‌ها، در صورت خرابی به یک وسیله دور انداختنی تبدیل خواهند شد و این یعنی در کوتاه مدت هزینه کمتر و در بلند مدت هزینه خیلی بیشتر!

به همین خاطر فروشگاه اینترنتی چرخ‌دنده تنها اقدام به عرضه محصولاتی می‌کند که برندی معتبر و شناخته شده هستند و محصولات با برندهای بی‌کیفیت و ناشناس، جایی در فروشگاه اینترنتی چرخ‌دنده ندارند. بد نیست بدانید قبل از عرضه هر محصولی در فروشگاه اینترنتی چرخ‌دنده، فاکتور قابلیت ارائه خدمات روی محصول موردنظر در نظر گرفته می‌شود و برخلاف فروشگاه‌های همه چیز فروشی فروشگاه تخصصی چرخ‌دنده تنها محصولاتی را به فروش می‌رساند که امکان تعمیر آن‌ها نیز وجود داشته باشد.

واحد تعمیرات و خدمات پس از فروش چرخ‌دنده به شما این اطمینان را می‌دهد، در صورت خرید از فروشگاه اینترنتی چرخ‌دنده، چناچه هر آسیبی به دستگاه شما وارد شود همراهتان خواهیم بود.

به صورت تمام و کمال نحوه استفاده از محصول خریداری شده را به شما آموزش می‌دهیم

همه ما می‌دونیم که وقتی وسیله‌ای برای بار اول خریداری میشه هیجان استفاده از اون به قدری بالاست که افراد معمولا فراموش می‌کنند قبل از استفاده دفترچه دستگاه رو به صورت کامل مطالعه کنند و استفاده نادرست از دستگاه ممکنه باعث بشه همون روز اول بهش صدمه بزنند و تمام صرفه‌جویی‌های مالی که برای خریدش کرده بودند نه تنها از بین بره که ضرر هم بکنند!

حتی پیچیدگی و لاتین بودن دفترچه دستگاه برای برخی افراد دردسرساز میشه و اگر سری به سایت‌های فروش کالاهای دست دوم سری بزنید کم نیستند آگهی‌های فروش محصولات رادیوکنترلی با عنوان‌هایی مثل تابحال استفاده نشده، مشابه آکبند و … که اگر دلیل واقعی فروششون رو جویا بشید بهتون خواهند گفت که چون طرز استفاده از دستگاه رو بلد نیستند مجبور به فروشش شدند!

نکته مهم‌تر اینکه قابلیت‌های این وسایل گاهی به قدری زیاد است که تمام آن‌ها را در دفترچه راهنما دستگاه هم پیدا نخواهید کرد و اگر در یک خرید حضوری این وسیله را خریداری کرده باشید احتمالا فروشنده بخاطر وقت زیادی که برای اینکار باید بگذارد، از جزییات صرف نظر کرده و تنها کنترل کردن دستگاه‌ را به شما آموزش خواهد داد

advantage-آموزش-کار-با-کوادکوپتر-2چرا-چرخ-دنده